Okolí chalupy

Zimní aktivity

V Dolním Dvoře jsou umístěny dva lyžařské areály s kompletním vybavením (sjezdovky, skibar, půjčovna lyží, servis, lyžařská škola), které nabízí  lyžování pro začátečníky bez front na denně upravovaných svazích za nejlepší ceny v Krkonoších. Sněhu bývá po celou zimu stále dost, pokud nesněží, jsou areály zasněžovány uměle.

Jelikož se nacházíme v samém srdci Krkonoš, naskýtá se možnost výletů do okolí zejména na nedaleké hřebeny Krkonoš nebo do ostatních středisek. Proto je ubytování vhodné pro ty, kteří chtějí bydlet v klidu, za přijatelné ceny a mít možnost volby vyzkoušet možnosti  všech lehce dostupných okolních lyžařských středisek. Můžete využít skibusu k cestování do okolních středisek zastávka je 150 m od chalupy (možnosti jízd vždy dle aktuálního jízdního řádu).

Další zajímavosti  v tomto bohatém regionu Vám můžeme doporučit z vlastní zkušenosti.

Letní aktivity

V letním období je tato krásná oblast Krkonoš hojně vyhledávána pro svůj klid, nedotčenou přírodu, s možností pěší turistiky či cykloturistiky. Tento zalesněný kraj je také často vyhledáván pro sběr hub a borůvek, které se tu hojně vyskytují. Nejbližší okolí: jízda na koních v Lánově, vyhlídkové lety a letecká škola Letiště Lánov, bruslení zimní stadion Vrchlabí, kino Vrchlabí, snowtubing a zorbing ve Vrchlabí, bobová dráha Špindlerův mlýn, aquapark Špindl a mnoho dalších akcí, které Vám můžeme doporučit.

Další zajímavosti v regionu: pěkné přírodní koupaliště Čistá, koupaliště Trutnov, ZOO Dvůr Králové, Prachovské skály, Hrad Kost - jeden z nejzachovalejších gotických hradů v Čechách, hrad Pecka - gotický hrad přestavěn na renesanční zámek, Hrádek u Nechanic - zámek ve stylu romantické windsdorské gotiky, Ratibořice a babiččino údolí.

rekreační chalupa

Dolní Dvůr 96
543 42 Dolní Dvůr

telefon:  +420 734 417 010
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.srdcekrkonos.cz

Cesta k nám

GPS:
50°38'43.816"N, 15°39'32.22"E

Partneři

© Copyright 2007-2013 Rekreační chalupa Srdce Krkonoš All Rights Reserved.