Rekreační chalupa

Srdce Krkonoš

Příjemné ubytování v klidné lokalitě s ideální
dostupností zimních a letních aktivit

Dolní Dvůr v srdci Krkonoš

Ubytování pro větší rodinu nebo skupinu přátel

Chalupa se nachází v malém horském středisku Dolní Dvůr na hranici KRNAPu v samém srdci Krkonoš. Ubytování v klidném místě s dvěma lyžařskými areály v blízkosti hlavních turistických tras a města Vrchlabí. Chalupa Srdce Krkonoš je ideálním místem pro Vaši rodinnou dovolenou v zimě i v létě.

Spousta aktivit na dosah

Letní aktivity

V letním období je tato krásná oblast Krkonoš hojně vyhledávána pro svůj klid, nedotčenou přírodu, s možností pěší turistiky či cykloturistiky.

 

Tento zalesněný kraj je také často vyhledáván pro sběr hub a borůvek, které se tu hojně vyskytují.

 

Nejbližší okolí: jízda na koních v Lánově, vyhlídkové lety a letecká škola Letiště Lánov, bruslení zimní stadion Vrchlabí, kino Vrchlabí, snowtubing a zorbing ve Vrchlabí, bobová dráha Špindlerův mlýn, aquapark Špindl a mnoho dalších akcí, které Vám můžeme doporučit.

 

Další zajímavosti v regionu: pěkné přírodní koupaliště Čistá, koupaliště Trutnov, ZOO Dvůr Králové, Prachovské skály, Hrad Kost – jeden z nejzachovalejších gotických hradů v Čechách, hrad Pecka – gotický hrad přestavěn na renesanční zámek, Hrádek u Nechanic – zámek ve stylu romantické windsdorské gotiky, Ratibořice a babiččino údolí.

Zimní aktivity

V Dolním Dvoře jsou umístěny dva lyžařské areály s kompletním vybavením (sjezdovky, skibar, půjčovna lyží, servis, lyžařská škola), které nabízí lyžování pro začátečníky bez front na denně upravovaných svazích za nejlepší ceny v Krkonoších. Sněhu bývá po celou zimu stále dost, pokud nesněží, jsou areály zasněžovány uměle.

 

Jelikož se nacházíme v samém srdci Krkonoš, naskýtá se možnost výletů do okolí zejména na nedaleké hřebeny Krkonoš nebo do ostatních středisek. Proto je ubytování vhodné pro ty, kteří chtějí bydlet v klidu, za přijatelné ceny a mít možnost volby vyzkoušet možnosti všech lehce dostupných okolních lyžařských středisek.

 

Další zajímavosti v tomto bohatém regionu Vám můžeme doporučit z vlastní zkušenosti.

Co říkají naši hosté

Veliká spokojenost s ubytováním

"Teplo po celý den, čistota a prostor. Pozitivně hodnotíme koupelnu u každého pokoje a hernu pro děti. Vleky 1km i solidní ceny. Velmi příjemní majitelé!"

Spokojený host: Lucie
occupation

Skvělé umístění chalupy

"Velice vstřícní majitelé a nízká cena za ubytování. Určitě jsme tu nebyli naposledy."

Spokojený host: Kryštof z Prahy
occupation

Super cena

"Super cena na to, že jsme byli uprostřed sezony. Ocenili jsme čistotu a teplo. Sjezdovka pro děti jen kousek, přitom nízké ceny a málo lidí."

Spokojený host: Michal z Pardubic
occupation

Krásně prožitý podzimní víkend

"Výborná lokalita (přímo v centru turistických tras), skvělá cena. V zimě opět zase dorazíme."

Spokojený host: Karel z Hradce Králové
occupation

Vřele mohu doporučit

"Mají příjemné zázemí, čisto a navíc je v okolí plno sjezdovek, takže vynikající pro všechny lyžaře. A kromě toho fakt super ceny, snad nejlevnější ubytování, které jsme kdy v Krkonoších měli."

Spokojený host: David Vohralík
occupation

Příjemné prostředí

"Chaloupka je moc pěkná, útulná, měli jsme k dispozici tři pokoje a všechny s vlastním sociálním zařízením, na zahrádce příjemné posezení u venkovního grilu, pro děti bazén a menší hřiště, pobyt bychom určitě doporučili, děkujeme. "

Spokojený host: Jirka
occupation

Krásná chalupa na horách

"Příjemné prostředí a klid. Pro děti v dosahu sjezdovka s dobrým instruktorem, dobré ceny a hlavně málo lidí. Z nočního lyžování jsme byli nadšení. O prázdninách jsme tu zase. Mohu jen doporučit. "

Spokojený host: Petr z Chrudimi
occupation

Je možné parkovat na pozemku?

Parkování pro naše hosty je zajištěno v ceně pobytu na pozemku přímo u chalupy a to pro max. pro 3 vozy. V případě potřeby je možné využít některé z parkovišť v obci.

Můžeme k vám s domácím mazlíčkem?

Po předchozí domluvě za poplatek 100 Kč / noc. 

V kolik hodin můžeme přijet a v kolik musíme odjet?

Příjezd od 15h, odjezd do 10h. Jiné časy po předchozí domluvě.

Máte k dispozici dětskou postýlku?

Ano, můžeme vám nachystat dětskou postýlku i s ložním prádlem a jídelní židličku. Samozřejmě vám bude k dispozici i přebalovací pult, nočník a dětská stolička k umyvadlu.

Napište nám


    Respektujeme vaše soukromí. Více o zpracování osobních údajů ZDE.

    Přijeďte si odpočinout do srdce Krkonoš! Užijte si soukromí, klid a široké možnosti vyžití.